תורתו של משיח

האנציקלופדיה של הדבר מלכות

  לשליחת ווטסאפ - לחצו     לשיחה איתנו - לחצו

מבצע מיוחד 50% הנחה 

בין פ' תזו"מ-פסח שני 

 30 ש'  מחירון: 60 ש'

על הספר:

הספר תורתו של משיח יצא לאור ביום  כג' באדר א'  ה'תשנ"ב - 1992 כקובץ בן 72 עמ' (תחת השם "לפקוח את העיניים") וכהוצאה מורחבת (ראשונה)  לקראת כינוס השלוחים בשנת ה'תשנ"ג - 1993 , כהמשך ישיר להוראתו המפורסמת של הרבי שליט"א מליובאוויטש מלך המשיח  "לימוד התורה בעניני מלך המשיח ובעניני הגאולה .. ובפרט – מאמרים וליקוטי שיחות של נשיא דורנו..  , שזוהי הדרך הישרה לפעול התגלות וביאת המשיח".(ש"פ תזו"מ ה'תנש"א).

הספר מרכז את חלק משיח וגאולה מתוך המאמרים וליקוטי שיחות "של נשיא דורנו" (כולל  העניינים שנאמרו בחלוקת הדולרים) ומהווה מעין "האנציקלופדיה של הדבר מלכות" – אותן תורות מוגהות שיצאו לאור בתקופת "השנה המיוחדת והאחרונה" - כח ניסן ה'תנש"א ועד ל כז אדר א'  ה'תשנ"ב.

שיטת העריכה היא כזו המחלקת את הדברים שנאמרו לפרקים וקטגוריות מפורטים ומלווים במראי מקומות לפרטי פרטות מתחיל מהפרק  ימי הגלות ,  הדרך אל הגאולה(ההוראות לפועל), ממשיך לפרקים העוסקים במלך המשיח, בית המקדש והגאולה וכלה בפרקים המרתקים: הזמן וסימני הגאולה, מה יקרה ברגע הגאולה  ועד לפרק הסיום הפרק של הלעתיד לבוא

תורתו של משיח זכה לעלות על שולחן המלך והיה למראית עיניו של הרבי שליט"א שנתן את הסכמתו ברכתו ודרישתו להוצאת הספר במהירות הרבה ביותר וללא עיכוב של עריכה נוספת והגהות רבנים(כמוסבר בהקדמה לספר). התיחסות הרבי לאופן הוצאת הספר  נדירה ביותר, לאור דעתו הידועה, שלפני הוצאת ספר עליו לעבור ביקורת והגהה מצד שני רבנים לפחות. הדרכות נוספות נתקבלו מהרבי כמו שמו של הספר, אופן ההוצאה השניה (גם היא ללא הגהות) ועוד ועוד.

  להזמנות - לחצו  


  לצפיה בספרים נוספים - לחצו