מארז מתנה חגיגי ויוקרתי

המארז היוקרתי כולל בתוכו את הספר 'לכל אדם מגיע תשובה' ויין מיוחד מהרבי מליובאוויטש שליט"א מלך המשיח.

  לשליחת ווטסאפ - לחצו     לשיחה איתנו - לחצו

מבצע מיוחד 50% הנחה 

בין פ' תזו"מ-פסח שני 

 75 ש'  מחירון: 149 ש'

על הספר: בספר ל'כל אדם מגיעה תשובה' מועלים בפני הקורא רבים מהשינויים החלים בעולם והאדם בימים ושנים אלו יחד עם המסקנה הנובעת מכך כי המין האנושי עסוק בחיפוש אחר משמעות רוחנית חדשה, כמו גם ההכרה כי האנושות כולה עומדת על סיפה של הגדולה במהפיכות שקרו מאז ומעולם, מהפיכה המגשימה חלום דורות.

בספר יחשף הקורא לכתבות ולמחקרים חדשניים המקיפים קשת רחבה של נושאים הנוגעים בכל תחומי החיים: חדשות אקטואליות שעל סדר היום העולמי, תחומי רוח וחומר, חכמה, שכל ומסתורין המשפיעים על חיינו, רעיונות מתחום המיסיטקה והקבלה, מדע, טכנולוגיה, מודעות עצמית, עתידנות ומשיח ובעצם מה לא.

סגנון הדברים שווה לכל נפש ונכתב באופן מרתק מתוך מטרה להעביר בלשון מובנת את התכנים העמוקים ביותר, בלא סתירה בין תוכן לסגנון.

לצפיה בספרים נוספים - לחצו

על היין  מכוסו של הרבי שליט"א מליובאוויטש מלך המשיח:

במעמד מיוחד הנקרא בשם 'כוס של ברכה' זוכים אלפי אנשים לקבל מזיגת יין מידו הקדושה של הרבי שליט"א מליובאוויטש מלך המשיח. היין מיועד ומסוגל לברכה והצלחה, שמחה וגאולה לכל אחד ולכל אחת. את היין קיבלנו מידו הקדושה של הרבי ושמרנו אותו לאורך השנים.

מיוצר ביקב שפרינגער כפר חב"ד - כשר לפסח למהדרין - בהשגחת הרב אשכנזי מד"א כפר חב"ד - יין מבושל - לא מכיל חומר משמר תכולה 250 מ"ל - נא לשמור על קדושת הבקבוק והתכולה

  לשליחת ווטסאפ - לחצו     לשיחה איתנו - לחצו

ספר לקהלים רחבים ומתעניינים
ספר לקהלים רחבים ומתעניינים
יין של ברכה
יין של ברכה
קטיגוריות ופרקי הספר(240 עמודים)
קטיגוריות ופרקי הספר(240 עמודים)
כתבה מהספר
כתבה מהספר
כתבה מהספר
כתבה מהספר