היש מועמד מתאים?

דעת הרבי שליט"א מליובאוויטש

דעת הרבי שליט"א מליובאוויטש - לחצו

מה שנוגע לחסידי חב"ד אלו ההוראות הברורות של הרבי שליט"א מלך המשיח שלא לתמוך במי שידבר עם ערבים. נתניהו משטה בציבור חב"ד כבר שנים רבות, ומתכוון להמשיך בדרכו שתי מדינות לשני עמים

נתניהו והליכוד שיטו בחסידי חב"ד מאז בחירות 96 (תשנ"ו) בהם חתם לרבנים ולעסקנים שהליכוד לא יחזיר סנטימטר. הבעיה היתה, שהוא המשיך לדבר עם הערבים, והחזיר, והחזיר, ויחזיר עוד.

ממשלת נתניהו החזירה לערבים את חברון, וחתמה על הסכם וואי שהחזיר לערבים את שכם וג'נין וכו'.

ממשלת נתניהו פתחה בשלוש מלחמות בעזה עם מאות הריגים לשני הצדדים, והסיגה לאחור את צה"ל בדיוק לפני ביטול ממשלת החמאס. 

ממשלת נתניהו שיחררה יותר מאלף רוצחים - (אחת הסיבות למלחמת צוק איתן) ששבו לרצוח, וכמה מהם רצחו בפועל מספר יהודים אחרי ששוחררו.

נתניהו שלח את נציגו, המיליונר האמריקני רון לאודר לדבר עם אסד על ירידה מהגולן וחזרה לקווי 67.

נתניהו החריב עשרות רבות של מאחזים, גירש את תושבי עופרה ועמונה כי הבג"צ אמר, אבל נתניהו לא מפנה את חאן אל אחמר, למרות שהבג"צ אמר.

באותו זמן שממשלת נתניהו עצרה את הבניה היהודית ב"שטחים" למשך כעשר שנים, אבל איפשרה בניה בלתי חוקית מסיבית של עשרות אלפי בתים ערבים שלא כחוק, וגם לא הורסת אותם למרות שיש עשרות אלפי צווי הריסה בירושלים, בגליל ובנגב. אדרבה: נתניהו וכחלון הכשירו אלפי בתים כאלה בירושלים, ועוד מקומות.

ממשלות ישראל, כולל הממשלות בראשות נתניהו, קידמו הקמת שלושה מסגדים ענקיים בהר הבית, כאשר המסגד התת קרקעי "אורוות שלמה" הוא המסגד הסוני הגדול במזרח התיכון, וכל הבניה שלו נועדה בין היתר, להשמיד את עתיקות שני בתי המקדש, ולמנוע כניסה מיהודים להר הבית, וכל זה תוך כדי כדי התעלמות רועמת של רשות העתיקות הממשלתית.

הטרור הוא תוצאה ישירה של דיבורים עם ערבים. כל מי שתומך בנתניהו או במפלגה שתעלה אותו לשלטון צריך לדעת שהוא תומך בהמשך השיטה שלו עד עכשיו, בהמשך שחרור מחבלים, בהמשך התמיכה בחמאס, בהמשך דיבורים עם ערבים וכו', כאשר תכנית טרמפ עומדת בפתח.

הרב קותי ראפ ע"ה ליווה את (ש התחבורה דאז) מר משה קצב למעמד ה"דולרים" ב-י' שבט תשנ"ב, כאשר באותה שיחה הרבי שליט"א הכניס - פעמיים, את שמו הקדוש, והזהיר את קצב שדיבורים עם ערבים מביאים לשפיכות דמים, ואם ממשלה שמאמינה ב-ה' עושה דברים כאלה, הרי זה גם חילול ה'. ועדיף שממשלה של השמאל תעשה דברים כאלה שלא יהיה חילול ה'.

בשיחה המוגהת אמנם כתוב "ממשלה של אומות העולם" אבל קותי ראפ סיפר לי שהוא עמד ליד, שמע את כל השיחה, והעביר את הדברים הלאה (לא היתה הקלטה), ודבריו אלו היו המקור לשיחה שהוגהה - פעמיים, וכו', והרבי שליט"א מלך המשיח אמר לקצב שעדיף שממשלה של השמאל תעשה דברים כאלה כדי שלא יהיה בנוסף לפיקוח נפש, גם חילול ה'.

והרבי שליט"א מלך המשיח עצמו עשה את מה שאמר, ותוך כמה ימים נפלה ממשלת שמיר, ואיזה ממשלה קמה במקום, ומה היה - כולם יודעים.

© האגודה למען הגאולה האמיתית והשלימה


להמשך לתוכן ומגזין מתחדש - לחצו